header.less
777 011 981
menu.less

Košile VAVI

Naše košile jsou ušity v České republice. Vyznačují se vysokým podílem ruční práce, kterou chytře doplňujeme o nejnovější technologické poznatky, jako je způsob tužení límců a manžet. Košile jako taková se příliš nemění. Potřebujete vědět, jestli máte kulatý a širší obličej, pak volte límec s uzšími a delšími špičkami. Máte-li dlouhou tvář, pak můžete mít malý, široký a otevřený límec. Jste-li velmi vysoký, potřebujete košili prodlouženou, jste-li menší, pak zkrácenou. Podle svých tělesných proporcí, nebo osobních preferencí chcete košili volnou, nebo vyštíhlenou.


A nakonec je důležitá příležitost: hledáte-li košili na večerní příležitosti a bílou košili na významné schůzky nebo prezentace, sáhněte po VAVI Premium. Naše košile na denní nošení s kravatou a do obleku jsou představeny v řadě VAVI Classic. Chcete-li košili do práce a má-li být jedno, jestli je, nebo není do obleku, pak volte košile z řady VAVI Smart. Chcete-li zůstat elegantní, ale nechcete nosit obleky, a je vám blízký pohodlný styl oblékání, je tu pro Vás řada VAVI Casual. Košile s krátkými rukávy, ve kterých budete trávit víkendy a perné dny, naleznete v řadě Active.


Nejdůležitější je zjistit, který střih košile Vám sedí a vědět, která košile se Vám líbí. Orientujte se tedy podle příležitosti, střihu, barvy a vzoru.


VAVI logo Premium

Košile na večer a společenské příležitosti a také všechny bílé košile VAVI.

Dejte si pozor, na co je košile určena. Potřebujete-li košili do smokingu, má mít široký, otevřený límec, dvojité manžety a nosí se k ní černý motýlek. Je možné zvolit košili s náprsenkou a propínacími knoflíčky do zapínání předního dílu. Manžetové knoflíčky do dvojitých manžet jsou u smokingové košile nutností.

Košile do fraku se kombinuje výhradně s bílým motýlkem a má jednoduché propínací manžety. Je nutné doplnit ji o vestičku, nebo vysoký frakový pás a budete potřebovat, aby měla piké nebo plisé náprsenku.

Obecně nosíte smokingovou košili na party, kde se bude jíst vsedě, a také tehdy, stojí-li na pozvánce „black tie“. Jdete-li do opery, nebo na ples, pravděpodobně budete volit frak a tedy i frakovou košili jako pokaždé, když bude na pozvánce napsáno „white tie“.


VAVI logo Classic

Světlé košile na denní nošení do obleku a ke kravatě.

Příležitost: Do obleku, ke kravatě, do zaměstnání.
Barvy: Světlé s jemným, nebo žádným vzorem.
Střihy: Vyštíhlený (37 - 44), jemně projmutý (40 – 45), volný (46 – 48).
Specifika: Silně tužený límec a manžety, výměnné kostice v límci, případně dvojité manžety.


VAVI logo Smart

Košile na den a do obleku. Předpokládáme, že k nim budete chtít nosit kravatu, ale nechcete se nechat svazovat světlými barvami a jemnými vzory, převážně proužky.

Příležitost: Do obleku s kravatou.
Barvy: Pestřejší barvy a výraznější vzory, ale městská elegance zůstává zachována.
Střihy: Vyštíhlený (37 - 44), jemně projmutý (40 – 46), volný (46 – 48).
Specifika: Silně tužený límec a manžety, výměnné kostice v límci.


VAVI logo Casual

Máte rádi obleky a košile, ale nechcete nosit kravatu a myslíte si, že košile má být výrazná a podtrhnout Vaši osobnost? Pak volíte správně výraznější oblekové košile z řady Casual. Do této řady patří i lněné košile s dlouhým rukávem.

Příležitost: Do obleku, ale bez kravaty, ideální pouze ke kalhotám, případně na volný čas. (Casual Friday style).
Barvy: Výraznější barvy a větší vzory, různobarevné kostky
Střihy: Vyštíhlený (37 - 44), jemně projmutý (40 – 45), volný (46 – 48).
Specifika: Méně tužený límec a manžety.


VAVI logo Active

Nechcete přestat nosit košile s krátkým rukávem a nemáte rádi obleky? Pak volte VAVI košile z řady Active. Jsou určeny pro muže, kteří jsou stále v pohybu a mají rádi pohodlí. Součástí řady Active jsou také lněné košile s krátkým rukávem.

Příležitost: K džínům, na volný čas, na setkání s přáteli – košile s krátkými rukávy.

Barvy: Výraznější barvy a větší vzory, různobarevné kostky.
Střihy: Vyštíhlený (37 - 44), jemně projmutý (40 – 45), volný (46 – 48).
Specifika: Málo tužený límec a krátké rukávy.

footer.less
Prodejna Praha
Kundratka 1944/17 180 00 Praha 8
+420 606 934 203
Otevírací doba
Po-Pá 9 - 17, po tel. dohodě
E-shop výdejna
Kundratka 1944/17 180 00 Praha 8
+420 606 934 203
Otevírací doba
Po-Pá 9 - 17, po tel. dohodě
Výroba Vimperk
Pivovarská 475 385 01 Vimperk
+420 775 559 990
Otevírací doba
Po - Pá 6 - 14 a po tel. dohodě
Copyright © 2019
Vyrobila společnost