header.less
777 011 981
menu.less

O firmě

 

Zakladatelka VAVI Věra Vávrová s rodinouVimperk - sídlo firmyVěra Vávrová VAVI


Jsme rodinná firma z Vimperka zaměřená na výrobu pánských a dámských košil. VAVI funguje od roku 1990, kdy paní Věra Vávrová založila vlastní podnik po dlouholeté zkušenosti s vedením výroby ve vimperském závodě Šumavan. VAVI je tedy zkratka slov Vávrová Vimperk. Od té doby šijeme pánské i dámské košile a děláme to rádi.

Za pětadvacet let se firma rozrostla jak v maloobchodním, tak velkoobchodním měřítku. Košile šijeme od jedné až po několik tisíc podle přání našich zákazníků.


 Kamenné prodejny a e-shop

V současné době máme dva obchody, jeden v Praze a druhý v Českých Budějovicích, kde Vám navíc nabídneme posezení a výbornou kávu. Na kamenných prodejnách i na e-shopu si vyberte z hotových konfekčních bavlněných košil, které pro Vás navrhujeme s důrazem na nositelnost a eleganci. Myslíme přitom i na ty, kdo potřebují prodlouženou délku košile i rukávů. Další sortiment je doplněn o to, co k gentlemanovi patří. Nabízíme hedvábné kravaty italské a rakouské výroby, luxusní manžetové knoflíčky, spony do kravaty, kostice, kožené pásky, peněženky či hedvábné a kašmírové šály. Nezapomínáme ani na dámy. Kromě dámských košil pro Vás máme pletené vestičky, dámské manžetové knoflíčky nebo luxusní šátky.

Nemáte-li konfekční postavu nebo zkrátka chcete, aby byla Vaše košile jedinečná, ušijeme Vám košili na zakázku. V kamenných prodejnách VAVI Vás přeměříme a určíme výchozí velikost a linii, z níž budou úpravy na střihu vycházet. Navíc si můžete vybrat typ límce, manžet, zakončení košile, zvolit moderní materiálové kombinace nebo třeba kontrastní barvu knoflíků. Na výběr máme stovky materiálů různých barev, vzorů a struktur tkaní. Přesto se nemusíte bát, že se v nabídce ztratíte, naše kolegyně Vám ochotně poradí.

Ke svatebním košilím na zakázku Vám na přání již tradičně zdarma jako pozornost vyšíváme iniciály novomanželů (na Vámi zvolené místo, nejčastěji do vnitřního sedla, kde není výšivka prvoplánově vidět).

Většinu svého času věnujeme tomu, abyste měli košili přesně takovou, jakou potřebujete a chcete. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a dělá nám radost, stejně jako nám dělá radost pro Vás pracovat. 

Pro nás je to samozřejmostí, ale jakékoliv naše výrobky jsou dělány s maximálním důrazem na kvalitu zpracování i materiálů. Známe cenu své práce a naši zákazníci už ze zkušenosti vědí, že se vyplatí do kvalitnějších výrobků zainvestovat. Za to Vám mockrát děkujeme.


 Velkoobchodní prodej

Díky zázemí vlastní výroby a přímým kontaktům na dodavatele materiálů jsme schopni zhotovit i velké firemní objednávky. V rámci velkoobchodu jsme flexibilní dle přání zákazníka. Zajišťujeme kompletní korporátní uniformy, které umíme na přání navrhnout, zaměřit a odborně zkonzultovat. Více informací najdete v odkazu Pro firmy nebo na naší velkoobchodní stránce www.vorkvear.cz, kde se dozvíte, pro koho už košile vyrábíme, i jak se s námi nejlépe spojit.

 

footer.less
Prodejna Praha
Kundratka 1944/17 180 00 Praha 8
+420 606 934 203
Otevírací doba
Po-Pá 9 - 17, po tel. dohodě
E-shop výdejna
Kundratka 1944/17 180 00 Praha 8
+420 606 934 203
Otevírací doba
Po-Pá 9 - 17, po tel. dohodě
Výroba Vimperk
Pivovarská 475 385 01 Vimperk
+420 775 559 990
Otevírací doba
Po - Pá 6 - 14 a po tel. dohodě
Copyright © 2019
Vyrobila společnost