Cart 0

VAVI
VORKVEAR
SUITS

 
IMG_1654.jpg

VAVI,
VORKVEAR
A SUITS

VAVI je rodinný podnik založený v roce 1990. Jsme respektovaný český výrobce pánských a dámských košil s vlastní výrobou. Naše košile a halenky dodáváme předním českým módním i mnoha jiným značkám.
Za posledních téměř 30 let jsme díky vám urazili pořádný kus cesty. Kromě košil vyrábíme nebo zajišťujeme výrobu také oblečení pro firmy a oblečení pro zaměstnance.
VAVI je tradiční značka našich dámských a pánských košil, do značky VORKVEAR oblékáme celé firmy a SUITS jsou obleky, které šijeme jednotlivým zákazníkům nebo rovnou celým managmentům firem. Na této stránce najdete pánské košile a halenky VAVI.

PÁNSKÉ
KOŠILE
VAVI

 
IMG_1266_OREZ.jpeg

Halenky
a pánské košile VAVI

VAVI vyrábí dámské košile v několika základních střizích. Vypasované s prsními a pasovými záševky, nebo s princesovým střihem. Součástí naší nabídky střihů jsou i volné dámské košile nebo košilové šaty.
Halenky (dole) a pánské košile (nahoře) a jejich střihy jsou standardní nebo je vytváříme spolu s našimi zákazníky. V případě výroby pro módní značky přejímáme střihy, které nám klienti dodávají. Když jde o oblečení pro firmy nebo zaměstnance, používáme naše slim-fit, jemně projmuté nebo volné střihy. Běžné je i to, že nové střihové linie vytváříme spolu s vámi. Spojte se s námi a my vám ušijeme košile podle vašich konkrétních přání.

 

DÁMSKÉ
KOŠILE
VAVI

IMG_7300.jpg

VAVI - založeno v roce 1990.

Téměř 30 let tradice a poctivé práce.

Šijeme pro:
Pietro Filipi - Blažek - Travel Service - Hotel Intercontinental

SPOLUPRÁCE
S NÁMI

Jsme přímý výrobce pánských a dámských košil. Ušetříme vám náklady za zprostředkování přes reklamní agentury nebo distribuční firmy. Vytvoříme návrhy a střihy podle vašich představ a potřeb.
Připravíme celý proces výroby košile od vytvoření návrhů, střihů, výběru a dodání materiálu až po odsouhlasení vzorků a zajištění celé výroby. Doporučíme vám vhodné materiály s ohledem na cenu a kvalitu. Spolupracujeme s dodavateli látek z celé Evropy.
Zajistíme výšivky nebo potisk vašich košil a halenek stejně jako všech ostatních příprav.
Jsme jedna z firem s nejdelší výrobní tradicí v zemi, naprostou většinu produkce zajišťujeme v jihočeském Vimperku. Jsme hrdí na svou českou výrobu pánských a dámských košil.