VORKVEAR

Firemní oblečení

VORKVEAR je značka, která vyšla z VAVI a zaměřuje se především na firemní oblečení. Díky ní sjednotíte korporátní identitu všech oděvů a módních doplňků vaší společnosti. Pod značkou VORKVEAR vám poskytneme kompletní servis a vytvoříme pro vás kolekci oblečení pro zaměstnance. Její součástí mohou být jakékoli doplňky, jako jsou pásky, obuv nebo třeba batohy. Stačí nám napsat nebo zavolat a my s polu s vámi vytvoříme kolekci na míru právě pro vaši firmu. Sjeďte po stránce dolů a podívejte se na příklady naší práce pro T-Mobile, Potrefenou husu, Mounfield a Nemocnici Strakonice. Jsme přímý výrobce a distributor oblečení. Šijeme pro T-Mobile - SIKO - Mountfield - Miele - Potrefené husy - ICOM a mnoho dalších.

Konfekce pro firmy

Máte restauraci, penzion nebo opravujete kola a potřebujete pár košil, triček, kalhot, sukní, košil nebo sak pro svoje zaměstance? Máme standardní nabídku dámských kostýmů a pánských obleků, košil, svetrů, triček, mikin a bund. Nemusíme pro vaše zaměstnance vytvářet nové návrhy, aby vypadali skvěle. Kontaktujte nás a my najdeme způsob, jak je obléct do našich standardních kolekcí. I když zvolíte naši standardní kolekci, umístíme na ni výšivky, tisky, etikety nebo třeba knoflíky s vaším logem, aby bylo na první pohled poznat, za jaký tým lidé z vaší společnosti hrají.

Pro ženy

Standardní kolekce pro ženy obsahuje sako, klasické halenky, několik typů dámských kalhot, pouzdrové šaty, úzkou sukni a polo tričko. Z kolekce si vyberte jen to, co se vám hodí. Výhodou je, že oblečení dostanete rychle a nemusíte si objednávat velké množství kusů. Rychlá volba z kolekce Oblečení pro zaměstnance je ideálním řešením pro malé firmy, které nepotřebují kolekci na míru, ale přesto chtějí pro své zamětsnance jednotné a padnoucí oblečení.

Pro muže

Standardem pro muže je oblek, košile, chino kalhoty a džíny. Ve stálé nabídce najdete i svetr, tričko, polo tričko a kožený pásek. Oblek může být i trojdílný s vestou. I zde platí, že rychlá volba z naší kolekce Oblečení pro zaměstnance je ideálním řešením pro malé firmy, které nepotřebují kolekci na míru, ale přesto chtějí pro své zamětsnance jednotné a padnoucí oblečení.

Hygienické roušky VAVI

Od jara vyrábíme hygienické roušky, které jsme dodávali a stále dodáváme na mnoho míst v České republice. Zároveň si roušky VAVI úspěšně našly cestu i do dalších zemí. Naše reference pro roušky v ČR: České dráhy, skupina PPF, Miele, Vekra, Vishay, SSI a mnoho dalších. Refrence v Německu a v Rakousku: Rohde Schwarz, Aptar, Getzner. Ve Švýcarsku pochází většina roušek prodávaných společností Okutex z produkce VAVI. Vyrábíme zavazovací roušky i roušky s gumičkou v několika různých tvarech (se záhyby, ve tvaru náhubku, s jedním záhybem) a ve 3 velikostech - L, M a S. Zajišťujeme tisk nebo výšivku loga, nápisu nebo motivu přímo na roušky.

Jak objednat roušky VAVI

Bílé, režné, světle a tmavě modré roušky máme neustále skladem a můžeme je dodat do druhého dne. Cena roušky: 59 Kč bez DPH / kus (71,4 Kč s DPH).

Přijímáme objednávky v jakémkoli malém i velkém množství. Roušky vyrábíme v ČR v dílnách VAVI ve Vimperku, v Lysé nad Labem a v dalších spolupracujících firmách. Máte-li o roušky VAVI zájem, napište na email katerinajiroutova@vavi.cz.